Při objednávce nad 2000 Kč dárek zdarma.

Body Violeta

Kód: 2337/75 2337/80 Zvolte variantu
Neohodnoceno
1 659 Kč
Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
VELIKOST
BARVA
VELIKOST
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Toto body je speciálně navrženo tak, aby plnilo stejnou funkci jako podprsenka Violeta a také tvarovalo a zmenšovalo naši postavu.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
V centru Uherského Hradište
Osobní přístup
Osobní přístup
Snaha pomoci s dobrým výběrem
Všechny velikosti
Všechny velikosti
Pro zákaznice všech věkových kategorií
Doporučený postup při výměně: Nepoškozené zboží nám zašlete doporučeně nejpozději do 20 dnů od zakoupení na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Zboží bez zjevných známek opotřebení, nebo poškození vyměníme za nově požadovanou velikost, či barvu s ohledem na dostupnost. Náklady spojené s jednou výměnou nese v plné výši prodejce. V případě požadavku výměny výrobku za jiný, nese náklady na přepravu kupující. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět zboží, které bylo již použito. Zboží, které by bylo poškozeno během přepravy v důsledku nesprávného obalu nelze vyměnit, nebo žádat vrácení peněz. Toto se nevztahuje na již použité prádlo z hygienických důvodů. Poškozené zásilky nepřebírejte, reklamujte je přímo u doručovatele. RekoRen s.r.o. nenese žádné náhrady za zboží poškozené přepravou.

Detailní popis produktu

Body Violeta

Violet podprsenka byla a je autentická revoluce ve světě speciálních podprsenek pro ženy s velkým hrudníkem hledající zdrženlivost 

A teď, tady je body! Toto body je speciálně navrženo tak, aby plnilo stejnou funkci jako podprsenka Violeta a také tvarovalo a zmenšovalo naši postavu.

Toto je oděv 2v1:

Vlastnosti body Violeta

Tvar body : body sbírá celou oblast břicha, boků a pasu a pomáhá tvarovat siluetu. Přední část body je plně navržena ze stejné látky jako košíčky podprsenky. Zadní strana je z elastického mikrotulu pro lepší tvarování postavy. Vzadu uprostřed nese mikrotulový kříž pro lepší upnutí. Body je s tanga efektem, takže nic nemůže být vidět .

Ramínka jsou elastická a výškově nastavitelná pro větší pohodlí.