Při objednávce nad 2000 Kč dárek zdarma.

Plavky Fashion 16 Brazilky

Kód: 1139/RUZ
Neohodnoceno
1 569 Kč
Na dotaz
BARVA
VELIKOST
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dámské dvoudílné plavky
plavky mají vyztužené košíčky s push-up efektem a jsou překryté jemnou sítovinou . Kalhotky jsou brazilky s vyšším střihem.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
V centru Uherského Hradište
Osobní přístup
Osobní přístup
Snaha pomoci s dobrým výběrem
Všechny velikosti
Všechny velikosti
Pro zákaznice všech věkových kategorií
Doporučený postup při výměně: Nepoškozené zboží nám zašlete doporučeně nejpozději do 20 dnů od zakoupení na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Zboží bez zjevných známek opotřebení, nebo poškození vyměníme za nově požadovanou velikost, či barvu s ohledem na dostupnost. Náklady spojené s jednou výměnou nese v plné výši prodejce. V případě požadavku výměny výrobku za jiný, nese náklady na přepravu kupující. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět zboží, které bylo již použito. Zboží, které by bylo poškozeno během přepravy v důsledku nesprávného obalu nelze vyměnit, nebo žádat vrácení peněz. Toto se nevztahuje na již použité prádlo z hygienických důvodů. Poškozené zásilky nepřebírejte, reklamujte je přímo u doručovatele. RekoRen s.r.o. nenese žádné náhrady za zboží poškozené přepravou.

Detailní popis produktu

Dámské dvoudílné plavky

plavky mají vyztužené košíčky s push-up efektem a jsou překryté jemnou sítovinou . Kalhotky jsou brazilky s vyšším střihem. Plavky jsou v modních barvách