Při objednávce nad 2000 Kč dárek zdarma.

Plavky Missouri 9

Kód: 1999/CER
Neohodnoceno
1 369 Kč
Skladem (1 ks)
BARVA
VELIKOST
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sexy dvoudílné plavky. Vrchní díl tvoří bikiny podprsenka s termicky formovanými košíčky. Díky push-up integrované vycpávce perfektně ňadra přizvednou

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
V centru Uherského Hradište
Osobní přístup
Osobní přístup
Snaha pomoci s dobrým výběrem
Všechny velikosti
Všechny velikosti
Pro zákaznice všech věkových kategorií
Doporučený postup při výměně: Nepoškozené zboží nám zašlete doporučeně nejpozději do 20 dnů od zakoupení na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Zboží bez zjevných známek opotřebení, nebo poškození vyměníme za nově požadovanou velikost, či barvu s ohledem na dostupnost. Náklady spojené s jednou výměnou nese v plné výši prodejce. V případě požadavku výměny výrobku za jiný, nese náklady na přepravu kupující. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět zboží, které bylo již použito. Zboží, které by bylo poškozeno během přepravy v důsledku nesprávného obalu nelze vyměnit, nebo žádat vrácení peněz. Toto se nevztahuje na již použité prádlo z hygienických důvodů. Poškozené zásilky nepřebírejte, reklamujte je přímo u doručovatele. RekoRen s.r.o. nenese žádné náhrady za zboží poškozené přepravou.

Detailní popis produktu

Popis:

Sexy dvoudílné plavky. Vrchní díl tvoří bikiny podprsenka s termicky formovanými košíčky. Díky push-up integrované vycpávce perfektně ňadra přizvednou, zakulatí a opticky zvětší. Podprsenka se zavazuje za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojeny kroužkem, ke kterému jsou našité dodatečné šňůrky. Ty se vážou kolem pasu a břicha a vytvářejí neobyčejný efekt. Kalhotky mají velice skromný střih. Vážou se na bocích, zdobí je také kroužky zlaté barvy. Neobyčejný model, ve kterém vaše křivky nebudou nudné.