Při objednávce nad 2000 Kč dárek zdarma.

Punčocháče Gabriella Lurex

Kód: 603/S 603/M 603/L Zvolte variantu
Neohodnoceno
230 Kč
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu
VELIKOST
BARVA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Lesklé punčochové kalhoty Lurex 20 den se osvědčí jako elegantní doplněk pro zvláštní příležitosti . Přidáním lesklé nitě se elegantní černá barva tenkých punčocháčů leskne a imituje třpytivý prach.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
V centru Uherského Hradište
Osobní přístup
Osobní přístup
Snaha pomoci s dobrým výběrem
Všechny velikosti
Všechny velikosti
Pro zákaznice všech věkových kategorií
Doporučený postup při výměně: Nepoškozené zboží nám zašlete doporučeně nejpozději do 20 dnů od zakoupení na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Zboží bez zjevných známek opotřebení, nebo poškození vyměníme za nově požadovanou velikost, či barvu s ohledem na dostupnost. Náklady spojené s jednou výměnou nese v plné výši prodejce. V případě požadavku výměny výrobku za jiný, nese náklady na přepravu kupující. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět zboží, které bylo již použito. Zboží, které by bylo poškozeno během přepravy v důsledku nesprávného obalu nelze vyměnit, nebo žádat vrácení peněz. Toto se nevztahuje na již použité prádlo z hygienických důvodů. Poškozené zásilky nepřebírejte, reklamujte je přímo u doručovatele. RekoRen s.r.o. nenese žádné náhrady za zboží poškozené přepravou.

Detailní popis produktu

Lesklé punčochové kalhoty Lurex 20 den se osvědčí jako elegantní doplněk pro zvláštní příležitosti . Přidáním lesklé nitě se elegantní černá barva tenkých punčocháčů leskne a imituje třpytivý prach.

✔ lesklé punčochové kalhoty

✔ punčochové kalhoty 20 den

✔ Kalhotková část s T-bandem

 

Tenké punčochové kalhoty Lurex 20 den s třpytivou úpravou nesmí chybět v šatníku každé stylové ženy. Klasický design bez samostatné kalhotkové části a plochý šev zajišťuje pohodlí při používání . Lesklé punčochové kalhoty nevynikají pod oblečením, což znamená, že  je lze nosit i k velmi upnutým kreacím. Neviditelná výztuha na špičce činí tenké punčochové kalhoty odolnějšími proti mechanickému poškození .

 

Elastická tkanina hladkých punčochových kalhot s lesklou nití těsně přiléhá k nohám a zvýrazňuje jejich tvar. Tloušťka punčochových kalhot 20 den zajišťuje, že tenké punčochové kalhoty pokrývají nohy jemnou mlhou. Model Lurex 20 den je dostupný ve dvou barevných variantách , jako stříbrné punčochové kalhoty a zlaté punčochové kalhoty.

VLASTNOSTI

✔tenké lesklé punčochové kalhoty
✔ hladké punčochové
kalhoty ✔ punčochové kalhoty 20 den
✔lesklá látka
✔ bez vyznačené kalhotkové části
✔ bez vyznačené špičky
✔ 85 % polyamid, 15 % elastan