Při objednávce nad 2000 Kč dárek zdarma.

Punčocháče Natti B05

Kód: 2397/3/4
Neohodnoceno
289 Kč
Na dotaz
VELIKOST
BARVA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
V centru Uherského Hradište
Osobní přístup
Osobní přístup
Snaha pomoci s dobrým výběrem
Všechny velikosti
Všechny velikosti
Pro zákaznice všech věkových kategorií
Doporučený postup při výměně: Nepoškozené zboží nám zašlete doporučeně nejpozději do 20 dnů od zakoupení na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Zboží bez zjevných známek opotřebení, nebo poškození vyměníme za nově požadovanou velikost, či barvu s ohledem na dostupnost. Náklady spojené s jednou výměnou nese v plné výši prodejce. V případě požadavku výměny výrobku za jiný, nese náklady na přepravu kupující. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět zboží, které bylo již použito. Zboží, které by bylo poškozeno během přepravy v důsledku nesprávného obalu nelze vyměnit, nebo žádat vrácení peněz. Toto se nevztahuje na již použité prádlo z hygienických důvodů. Poškozené zásilky nepřebírejte, reklamujte je přímo u doručovatele. RekoRen s.r.o. nenese žádné náhrady za zboží poškozené přepravou.

Detailní popis produktu

Přemýšleli jste někdy, jak přidat trochu kouzla do vašeho každodenního outfitu? Představujeme punčochové kalhoty Natti B05 - dokonalé spojení klasiky a moderny. Punčochové kalhoty o tloušťce 20 den nejen perfektně tvarují nohy, ale jsou také skutečným uměleckým dílem.

Inspirované láskou, zdobené jedinečnými nápisy a grafikou, jsou více než jen prvkem šatníku. Je vyjádřením citů, vášně a ženské energie. Budete se v nich cítit výjimečně a jistě přitáhnou mnoho pozornosti .

Nečekejte! Vyjádřete sebe a své pocity s punčochami Natti B05!

Složení:

89% polyamid, 10% elastan, 1% bavlna