Při objednávce nad 2000 Kč dárek zdarma.

Krytky na bradavky Bye Bra 9353 saténové

Kód: 2058/TEL
Neohodnoceno
589 Kč
Skladem (1 ks)
VELIKOST
BARVA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Samodržící krytky na bradavky  jsou výborným řešením pro zamaskování bradavek. Krytky bradavek se snadno aplikují na prsa.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
V centru Uherského Hradište
Osobní přístup
Osobní přístup
Snaha pomoci s dobrým výběrem
Všechny velikosti
Všechny velikosti
Pro zákaznice všech věkových kategorií
Doporučený postup při výměně: Nepoškozené zboží nám zašlete doporučeně nejpozději do 20 dnů od zakoupení na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Zboží bez zjevných známek opotřebení, nebo poškození vyměníme za nově požadovanou velikost, či barvu s ohledem na dostupnost. Náklady spojené s jednou výměnou nese v plné výši prodejce. V případě požadavku výměny výrobku za jiný, nese náklady na přepravu kupující. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět zboží, které bylo již použito. Zboží, které by bylo poškozeno během přepravy v důsledku nesprávného obalu nelze vyměnit, nebo žádat vrácení peněz. Toto se nevztahuje na již použité prádlo z hygienických důvodů. Poškozené zásilky nepřebírejte, reklamujte je přímo u doručovatele. RekoRen s.r.o. nenese žádné náhrady za zboží poškozené přepravou.

Detailní popis produktu

Samodržící krytky na bradavky

Samodržící krytky na bradavky  jsou výborným řešením pro zamaskování bradavek. Krytky bradavek se snadno aplikují na prsa. Krytky bradavek jsou neviditelné pod šaty, topy, či večerní róbou. Pokud nosíte oblečení, které se „tře“, nebo v případě průsvitného oděvu vám doporučujeme použít krytky bradavek.